НАШІ КУРСИ

1. Пістолет Базовий

Курс Базовий Пістолет налаштований на осіб які розглядають кар'єрний шлях у вибагливих і спеціалізованих напрямках трудових ресурсів; якщо ви маєте бажання вступити до лав Збройних Сил, Правоохоронних органів, Озброєної охорони (Інкасаціі), цей курс - ваш перший крок в правильному напрямку. Мета курсу донести високорівневу інструкцію на засадах Знання, Вміння і Ставлення до справи, необхідну для будь-якої особи розглядаючої кар'єру в Правоохоронних органах або використання пістолета для спортивної стрільби.

Детальніше

2. Пістолет Просунутий

Курс Пістолет Просунутий – це наступний курс серії стрільби із пістолета. Підходить для курсантів, яки пройшли базовий курс та мають на меті продовжити навчання.

Детальніше

3.Захисний тактичний пістолет

Цей одноденний курс, Базовий Захисний Тактичний Пістолет, сфокусований на поліпшення базових стрілецьких навичок і захисних тактичних умінь з напівавтоматичним пістолетом. Студенти навчаться поглибленим навичкам холостого тренування і стрілецької практики які спрямовані на розвиток захисних тактичних умінь у підготовці до використання напівавтоматичних пістолетів для приватної озброєної охорони та правоохоронних органів.

Детальніше

4. Приховане носіння

Цей курс розрахований на правоохоронців та працівників сфери особистої охорони, які мають намір приховано носити захисну зброю і шукають можливість отримати навички володіння пістолетом для самозахисту в повсякденному оточенні.

Детальніше

5. В умовах поганого освітелення

В цьому курсі отримайте тверду основу захисних навичок і технік використання пістолета в умовах поганого освітлення для особистого захисту. Цей курс розрахований на правоохоронців та працівників сфери особистої охорони, які можуть зіткнутися з проблемою використання зброї коли не буде достатньо світла, а також шукають можливість отримати сучасні навички володіння пістолетом для самозахисту в повсякденному оточенні.

Детальніше

6. Захист високопосадових осіб

Це 5 денний інтенсивний курс. Він розроблений для співробітників державних органів та приватних охоронних компаній, до функцій котрих входить охорона високопосадових осіб.

Детальніше

7. Динамічна стрільба

Під час курсу Ви навчитеся стріляти в русі, вражати динамічні мішені, управляти своїм тілом під час динамічної стрільби, що в майбутньому Вам допоможе вдосконалюватися в розвиток стрільби з пістолета!

Детальніше